בניית חנות וירטואלית - המדריך המלא - מבניית אתר סחר ועד פרסום לאיקומרס ושיפור המרות

יצאנו לדרך עם אתר חדש המסכם את הידע שלנו בתחום בניית חנויות וירטואליות ופרסום חנויות וירטואליות ממצב בו האתרים לא מרוויחים דבר ועד לקבלת עסקים רווחים ברשת, בשנים האחרונות בנינו אתרי סחר לעסקים בתחום הבגדי ים, מכונות קפה, תכשיטים, אופנים, גרביים,  ומה לא. בשלוש השנים האחרונות התחום תפס תאוצה אדירה ובימים אלו בעקבות הקורונה ועם המצב החדש, היום יש ביקוש רב מתמיד לאתרי מכירה חדשים . החלטנו לשתף בידע המצטבר שלנו ושל הלקוחות שלנו בתחום ולבנות את המדריך המלא לבניית ותפעול חנות וירטואלית מצליחה ברשת. נתחיל מהסבר מעמיק על ההבדלים בין מערכות בניית אתרי הסחר השונות ועל הבדלי המחיר בבניית אתר סחר לבדכם או בעזרת ספק מקצועי, נמשיך בהסבר מעמיק על הפונקציונליות השונה בכל מערכת ועל מה שתוכלו לצפות מכל מערכת. אם זו וויקס לממש חדשים בתחום, שופייפי המקצועית והנוחה מאוד לשימוש, וורדפרס ווקומרס היעילה ביותר מבחינת מחיר יחסית למה מקבלים או מג'נטו – למקרה שיש לכם תוכניות לנהל אתר גדול ולבנות עסק משמעותי עם אלפי מוצרים מורכבים.

נמשיך עם הסברים על מערכות המדידה הדרושות והטמעות הדרושות לאתר המכירה שלכם, מראש נאמר שהסט אפ אותו אנו רואים כבסיסי משמש את כל אתרי הסחר בסופו של דבר, אם בכל הקשור לפיקסלים מתקדמים או הטמעת גוגל אנליטיקס לאתרי מכירה  כל הגדרות הדרושות לקבלת נתונים משמעותיים.

הסברים על סוגי הפרסומות השונות לאתרי איקומרס בגוגל, פייסבוק, אינסטגרם ופינטרסט ועל הדרכים השונות לייצר מכירות לאתר ולשפר את אחוזי ההמרה לאורך זמן.

מהי המערכת המתאימה לבניית אתר המכירה שלכם?

עדיין לא בטוחים מהי המערכת המתאימה לבניית אתר המכירה שלכם?

בקרו בבלוג האיקומרס שלנו ולימדו על ההבדלים בין מערכות בניית אתרי המכירה השונות

מערכות בניית אתרי מכירה מומלצות

פרסום אתר מכירה : פרסום מתקדם בגוגל -מודעות רימרקטינג בחיפוש ומודעות שופינג

פרסום אתר מכירה : פרסומות רימרקטינג למתקדמים

כמה זה פשוט לעבוד איתנו? 

  • שילחו מידע, כמה שיותר מפורט על הפרויקט שלכם:
  • צריכים אתר חדש? נתקשר ונבין מכם האם מדובר בפרויקט פשוט וזול או מורכב 
  • יש לכם אתר קיים ורוצים תיקון פה ושם: תיקון תקלות קטנות וגדולות, שדרוגים, התקנת פלאגינים, הטמעת פיקסלים לגוגל, פייסבוק, גוגל אנליטיקס וכו - נשלח לכם הצעת מחיר פשוטה ישירות למייל וזמן לביצוע
  • מעוניינים בהקמת קמפיין גוגל שופינג בעלות חד פעמית?, כתבו לנו
  • העבודה יכולה להיות על בסיס שעתי או בתמחור קבוע פר פרויקט 
  • למידע נוסף צרו איתנו קשר, נשמח להכיר  
  • אנחנו גם זמינים בטלפון אך תמיד נעדיף לקבל פרטים על הפרויקט, לינק לאתר וכו כדי ליעל את התהליך ולייצר עבורכם הצעת מחיר זולה ומהירה

 

האתר הבא שלכם מחכה לכם, צרו קשר