חשיבות צילום מוצרים מקצועי לאתר איקומרס - ו צילומי רקע לבן וברור לפי הגדרות אטסי ואמזון

חשיבות צילום מוצרים מקצועי לאתר איקומרס, אמזון, אטסי ולאתרי מכירה (חנויות וירטואליות) 

 

באתרי איקומרס (חנויות וירטואליות) מודרניים חווית הגולש חשובה מאוד ליצירת מכירות ולמרות שהעיצוב והמבנה הם חלק משמעותי מחוויית הגלישה של הגולש,
רב האתרים היום מורכבים בעיקר מתמונות וטקסטים, אם זה תוכן בדפי המוצר השונים או בדפי האתר השונים. חווית קנייה מוצלחת כוללת צפייה במוצרים וככל שהמוצרים צולמו באיכות גבוה יותר וברורה יותר כך אחוזי ההמרה עולים והסיכוי שהלקוח יקנה גדלים.

אנו ממליצים צילום מוצרים מקצועי, ולבצע זאת פעם אחת כמו שצריך 🙂 ולא שוב ושוב, שדרוג תמונות מוצרים גוררת לרוב גם עלייה בתנועה האורגנית (אם התמונות הישנות כבר אונדקסו אפשר להוסיף עוד תמונות) 

צילום מוצרים מקצועי הוא חיוני למסחר אלקטרוני ולמכירת מוצרים בפלטפורמות כמו אמזון, אטסי, וכמובן באתרי איקומרס מכמה סיבות:

1. תמונות באיכות גבוהה הן נקודת המגע הראשונה בין המוצר שלך ללקוחות פוטנציאליים. צילום מקצועי עוזר ליצור רושם ראשוני חיובי, ללכוד את תשומת הלב של הקונים ולגרום להם יותר לחקור את המוצר שלך.

2. תמונות ברורות ומפורטות המציגות את המוצר שלכם מזוויות שונות ובהקשרים שונים יכולות להוביל להגדלת המכירות. לקוחות נוטים יותר לבצע רכישה כאשר הם יכולים לראות בדיוק מה הם מקבלים.

3. צילום מוצר מקצועי משרה אמון במותג שלך ובמוצרים שלך. תמונות באיכות ירודה עלולות לתת את הרושם שהמוצרים שלך לא מתאימים או לא אמינים. מצד שני, תמונות מקצועיות משדרות תחושה של מקצועיות ואיכות.

4. צילום מוצר עקבי ואיכותי עוזר לבנות תדמית מותג חזקה ומוכרת. זה מאפשר לך לשמור על מראה מגובש על פני רשימות המוצרים, האתר וחומרי השיווק שלך.

5. שוק מקוון צפוף, צילום מוצר מקצועי יכול לתת לך יתרון תחרותי. מוצרים המוצגים היטב בולטים בקרב המתחרים ומושכים לקוחות נוספים.

6. כאשר לקוחות יכולים לראות בבירור את הפרטים של מוצר באמצעות תמונות מקצועיות, סביר להניח שהם יהיו מופתעים או מאוכזבים כאשר הם מקבלים את הפריט. זה יכול לעזור להפחית את שיעורי ההחזרות ולשפר את שביעות רצון הלקוחות.

7. לפלטפורמות כמו אמזון יש הנחיות ודרישות ספציפיות לתמונה. צלמים מקצועיים מכירים את ההנחיות הללו ויכולים להבטיח שהתמונות שלכם עומדות בקריטריונים לנראות וביצועים מיטביים בפלטפורמות אלו.

לסיכום, השקעה בצילום מוצרים מקצועי עבור מסחר אלקטרוני ואמזון חיונית למשיכת לקוחות, קידום מכירות, בניית אמון וביסוס נוכחות מותגית חזקה בשוק המקוון התחרותי

עמודים מרכזיים בכל אתר מכירות הם עמודי הבית ועמודי הקטגוריות, אך החלק המרכזי מבחינת נפח תמונות טקסט (ובהרבה אתרים גם תנועה) הוא ללא ספק התוכן והתמונות בעמודי המוצרים הרבים באתר, ובאתרי הקטגוריות.
ומכיוון שהאתר מוכר בעצמו, ישנה חשיבות רבה לטקסטים ולאיכות הצילום בדפי המוצר השונים, גם אם אלו דפי מוצר פשוט או דפי מוצר מורכבים וכדאי להשקיע בכתיבת טקסטים איכותיים לדפי המוצר השונים, בדפי הקטגוריות ודפים מרכזיים אחרים המעבירים מידע (וחוויה) לגולש. כל אלו יעזרו לשפר גם את אחוזי המכירה וליעל את הפרסום של החנות הוירטואלית. 

תוכן וצילום לאתרי מכירה / איקומרס, דגשים חשובים: 
הציומי מוצרים ום הכתיבה והטקסטים באתר לא צריכים להיות מכירתים מידי, אך כן כתובים בצורה  המניעה לפעולה, בתוספת הכנסה של שיקולי קידום בסיסים שגם יעזרו לאתר להתקדם בדירוגים בגוגל, וכמובן כתיבת תוכן המעבירה ומדגישה את יתרונות המוצר בצורה ברורה.
אנו מציעים שרותי כתיבת תוכן לאתרי איקומרס (ותוכן בכלל) הפועלים בישראל או חו"ל בשפות עברית, אנגלית.
כמו כן ניתן לקבל שירות קבוע של העלאת טקסטים  ומוצרים בכלל כולל תמונות ווידאו והגדרות לאתרי איקומרס.
לקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר 
*ניתן לקנות שרות של צילום מוצרים +הנחיות SEO משולבים בחבילה אחת כבר לפני שלב בניית האתר או לאתרי סחר קיימים.

צילום מוצרים לפני בניית אתרי מכירות (איקומרס):
נראה לנו שאין כל כך צורך להסביר מדוע כל כך חשוב לאתר מכירה להראות תמונות מוצר איכותיות ותמונות באתר בכלל אך לפעמים אנו נתקלים בבעלי עסקים ובעלי אתרי מכירות לעתיד שלא מבינים מדוע להשקיע בצילומי מוצר מקוריים או מעדיפים לחסוך ולעבוד עם צילומי מהספק ממנו הם קונים, אז נסביר בכל מקרה:

מדוע חשוב להציג תמונות איכותיות ומקוריות באתר המכירה שלכם: הבסיס

אנשים קונים מוצרים על בסיס תמונה, תמונה איכותית שעושה חשק לקנות – מוכרת יותר. (וידאו גם מומלץ בהחלט)
תמונות עם דוגמנים או דוגמניות (המתאימים לקהל היעד) – מוכרות יותר
כל עבודת השיווק היום מתבססת על שיתוף ופרסום ברשתות חברתיות או בגוגל שופינג – ללא תמונות איכותיות החיים של אנשי השיווק שלכם יהיו קשים מאוד (ועלויות הפרסום יגדלו)
למתקדמים: שיקולי קידום אורגני – אתר עם תמונות איכותיות מקוריות יאונדקס בגוגל, ויקבל תנועה משמעותית בהמשך הדרך, אתר עם תוכן ותמונות מועתקות יקבל מעט מאוד תנועה אורגנית לדפי המוצר ובכלל)
חווית גלישה: לקוחות הנהנים מחווית הגלישה יבקרו יותר אם נהנו גם מהתמונות, אתרים עם תמונות סופר מושקעות או פרובוקטיביות יכולות גם להיות נושא לשיחה סביב האתר, וייצרו תנועה.
למרות שהמבנה ומהירות האתר הם חלק משמעותי מחוויית הגלישה של הגולש, עדיין התוכן הוא המלך ורב האתרים היום מורכבים בעיקר מתמונות ותוכן כתוב היטב בדפי המוצרים. חווית קנייה מוצלחת היא הנאה מאתר מהיר, מעוצב ועם תמונות איכותיות שפונות לקהל היעד.

קיים שוני גדול בין צילום תכשיטים, צילום בגדים או רכיבים טכניים ועדיף לעבוד עם צלמ/ת עם ניסיון בנישה היחודית שלכם
מעוניינים בהצעת מחיר לצילום מוצרים לאתרי מכירה או לאמזון? צרו איתנו קשר :

כמו כן ניתן לקבל שירות של העלאת טקסטים ומוצרים כולל תמונות והגדרות לאתרי איקומרס.

*ניתן ומומלץ להזמין ימי צילום לאתרי איקומרס חדשים כבר לפני שלב בניית האתר.

כמה זה פשוט לעבוד איתנו? 

 • שילחו מידע, כמה שיותר מפורט על הפרויקט שלכם:
 • צריכים אתר חדש? נתקשר ונבין מכם האם מדובר בפרויקט פשוט וזול או מורכב 
 • יש לכם אתר קיים ורוצים תיקון פה ושם: תיקון תקלות קטנות וגדולות, שדרוגים, התקנת פלאגינים, הטמעת פיקסלים לגוגל, פייסבוק, גוגל אנליטיקס וכו - נשלח לכם הצעת מחיר פשוטה ישירות למייל וזמן לביצוע
 • מעוניינים בהקמת קמפיין גוגל שופינג בעלות חד פעמית?, כתבו לנו
 • העבודה יכולה להיות על בסיס שעתי או בתמחור קבוע פר פרויקט 
 • למידע נוסף צרו איתנו קשר, נשמח להכיר  
 • אנחנו גם זמינים בטלפון אך תמיד נעדיף לקבל פרטים על הפרויקט, לינק לאתר וכו כדי ליעל את התהליך ולייצר עבורכם הצעת מחיר זולה ומהירה

 

האתר הבא שלכם מחכה לכם, צרו קשר

 

  מהי המערכת המתאימה לבניית אתר המכירה שלכם?

  עדיין לא בטוחים מהי המערכת המתאימה לבניית אתר המכירה שלכם?

  בקרו בבלוג האיקומרס שלנו ולימדו על ההבדלים בין מערכות בניית אתרי המכירה השונות