מתי ואיך להתחיל לשווק ולפרסם את אתר המכירות שלכם?

מתי ואיך להתחיל לפרסם ולשווק את אתר המכירות שלכם?

יותר מכירות מהאתר שלך

את תכנית השיווק של אתר המכירות שלכם מומלץ להכין כבר לפני בניית האתר כך שהאתר יותאם לשוק אליו הוא פונה בדרך האופטימלית, בין הדברים שכדאי חשוב עליהם: שם האתר, שמות קטגוריות המוצרים, שמות המוצרים, מחיר המוצרים, קהל היעד, וההשקעה הכספית אותה אנו מתכננים להשקיע במהלך החצי שנה הראשונה לקיום האתר. 

בעלי חנויות ecommerce משקיעים סכומים גדולים בבניית האתר ולא משקיעים מחשבה בעניין השיווק שלו והתוצאות בהתאם:
מספר הגולשים המגיעים אל האתר הוא נמוך עד אפסי והמכירות לא מגיעות. רבים מתבססים על קידום האתר בצורה אורגנית במנועי חיפוש ( SEO ) והצפה של הרשתות החברתיות בפוסטים שיקודמו על ידי חברים ומכרים. אך לרב האתרים צורה זו של קידום אינה מספקת כדי ליצר נפח משמעותי ולכן מומלץ לפרסם את האתר בתשלום במנועי החיפוש השונים,  פרסום בפייסבוק הוא גם אפקטיבי מאוד, פרסום באנרים ברשת יכול להתאים רק לחלק מהמוצרים והשירותים וכדאי לדבר עם מומחה לפני שמבזבזים כסף.  גם בהחלטה על איש seo כדאי דבר עם מומחה שימליץ על בעל מקצוע עם קבלות. ישנם חאפרים רבים בתחום זה במיוחד עקב העובדה שהתוצאות צפויות להתקבל רק חודשים אחרי תחילת העבודה.

מחשבה מראש על סוג המוצרים אותם תמכרו באתר ומחיר המוצרים והבנה איזה סוג של שיווק מתאים למוצר שלכם תעזור מאוד, ומדידה הצלחות ומה עבד ומה לא חשובה מאוד להתקדמות וכדי לייצר פעילות שייווק שעובדת ומייצרת מכירות. זהו תהליך שבביצוע נכון יהפוך את החנות שלכם לרווחית. כמו כן חשוב לעקוב אחר פעילות המתחרים ולקבל הערכה לגבי עלויות של הקלקה ועלויות פרסום בתחומים מסוימים.

אם אתם צריכים עזרה בבניית התכנית לפרסום אתר המכירה או העסק שלכם אתם מוזמנים לקרא פוסטים וסקירות נוספות באתר, או להתייעץ  ב 058-4999184  הייעוץ הוא על בסיס שעתי או ליווי חודשי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *