האם וורדפרס-ווקומרס היא המערכת המתאימה לבניית אתר המכירות שלכם גם ב 2020?

 בניית אתר ווקומרס  – האם וורדפרס + Woocommerce המערכת המתאימה להקמת אתר המכירה שלכם?

מחפשים מתכנת לבניית אתר על בסיס woocommerce ? – צרו קשר

ממשיכים בסדרת הכתבות שלנו בנושא מערכות בניית אתרי מכירות והפעם סקירת המערכת הפופולרית מכולן נכון ל 2019 – וווקומרס ( WOOCOMMERCE ) – פלטפורמת להקמת אתרי מכירה מבוססת וורדפרס. בכתבה זו נסביר מהי ווקומרס, קצת על המערכת, ועל היתרונות וחסרונות מול מערכות להקמת אתרי מכירה אחרות, כמו כן נספק מידע על מחיר לבניית אתר מכירות מבוני אתרים העובדים עם ווקומרס ומה תוכלו לקבל מהאתר שתבנו: תמיכה במערכות הדרושות לניהול יום יומי של עסק מכירות אונליין.נכון לתחילת 2019 ווקומרס היא המערכת הפופולרית ביותר בעולם להקמת אתרי מכירה ולמרות העליה המהירה של פלטפורמות אחרות כמו Shopify או מערכות אחרות, עדיין רבים מעדיפים להקים אתר מכירה על מערכת פתוחה ובמערכת שהם כבר מכירים ועבדו איתה בעבר  (וורדרפס)  ובזירה הזו ווקומרס מספקת פיתרון מצוין לכל מי שמעוניין באתר מכירה עם תפעול פשוט יחסית המבוסס על מערכת פתוחה ומוכרת.

אז עד כמה Woocommerce פופלרית ונפוצה יחסית למערכות בניית אתרי איקומרס אחרות:

נתונים מתוך אתר buildwith – דוח  אתרי איקומרס בעולם. ( בישראל לווקומרס נתח שוק גדול יותר) 

ווקומרס יחסית למערכות בניית אתרים אחרות 2019

מהי ומזה ווקומרס – WooCommerce : 

 ווקומרס הוא תוסף (פלאגין ) המאפשר הוספת פונקציונליות של הצגת מוצרים ואפשרות למכירה לאתרים מבוססי וורדפרס ( וורדפרס היא המערכת הנפוצה בעולם לאתרי תוכן ובלוגים). התוסף ווקומרס פותח בסוף 2011 על ידי חברת WooThemes והפך במהירות לתוסף הפופולרי בעולם לבניית אתרי מכירה קטנים ובינוניים כשכבר ב 2014 מעל 380,000 אתרים וכ 17% מאתרי המכירה בעולם  פותחו על בסיס התוסף ווקומרס!  בעקבות ההצלחה המהירה, WooThemes נקנתה על ידי Automattic הבעלים של וורדפרס העולמית ותומכת ישירה לפיתוח הגרסא החינמית של וורדפרס, ומאז שמרה על פופולריות רבה ( למתעניינים בקריאה מורחבת  על המפתחים והחברה ווקומרס)

כיום ווקומרס הוא התוסף הנפוץ ביותר לבניית חנות וירטואלית,  כאשר נכון להיות לווקומרס יש למעלה מ-3 מיליון הורדות ממשתמשים בכל רחבי העולם, חוות דעת חיוביות מקיר לקיר ואינסוף תוספים שפותחו לעבודה במיוחד עבור ווקמרס.

מחפשים מתכנת לבניית אתר על בסיס woocommerce ? – צרו קשר

בניית חנות וירוטאלית מבוססת WooCommerce – יתרונות

 • ראשית מדובר באחת מהמערכות הנוחות ביותר לגולש, נוחה לעבודה יום יומית גם ברמת התכנות וחשוב לא פחות גם בשימוש של בעל חנות או מנהל חנות שאינו טכנולוגי במיוחד.
 • התוסף והאתר עצמו הינם בעלי קוד פתוח ומאפשרת לכל עסק או איש מקצוע לפתוח חנות אינטרנטית ולהעביר אותה בהמשך הדרך בין אחסונים שונים או להחליף ספקי פיתוח ללא בעיה..(בניגוד למערכות בניית אתרי מכירה סגורות כמו Shopify, וויקס שופס, ביגקומרס ואחרות).
 • קידום אתרי ווקמרס: מכיוון שאתרי ווקומרס בנוים על בסיס וורדפרס ישנם יתרונות גדולים ביכולות לקדם את האתר בצורה נוחה, לוורדפרס קיימים תוספים חינמיים מעולים המאפשרים קסטומיזציה קלה ואף ללא מתכנת.
 • התאמה למערכות פרסום מתקדמות לאיקומרס: ישנם אינסוף תוספים לכל פיצ'ר אפשרי של פרסום אונליין, אם זה תמיכה בפיד מוצרים של פייסבוק או פיד מוצרים לגוגל, תמיכה בגוגל שופינג, תמיכה מלאה בחנויות בפייסבוק, הטמעה קלה של פיקסלים של המערכות השונות, גוגל טאג מנג'ר, גוגל אנליטיקס לאתרי מכירה ועוד.
 • פיתוח תוספים: במקרה ויש צורך בפיתוח תוסף מותאם אישית לחנות שלכם ניתן לפתח בעלויות קטנות יחסית
 • קהילת מפתחים גדולה בישראל – במידה ולא תהיו מרוצים מספק הפיתוח (המתכנת) שלכם תמיד תוכלו לעבור למתכנת אחר בלי להיות כבולים כמו שקורה בחברות רבות.
 • אחסון אתר – ניתן תמיד לעבור לאחסון חדש או מהיר יותר, בהתאם לצרכי האתר
 • עלויות תפעול זולות יחסית – תשלום חודשי עבור אחסון הוא לרב זול יותר מהתשלום עבור מערכות אחרות (יחסית לעלות חודשית של אתר Shopify או עלויות אחסון לאתר מג'נטו מהיר)

חסרונות המערכת: 

 • ווקומרס בנוייה כתוסף המתווסף לאתר וורדפרס ולכן כמו כל אתרי וורדפרס יש צורך בעידכונים יחסית דחופים כדי שהאתר ימשיך לתפקד בצורה תקינה וכדי שלא ייהיה חשוף לפריצות של האקרים.
 • עידכוני ווקומרס מורכבים יותר ודורשים פיקוח ואיש מקצוע המתמחה בווקומרס
 • מתכנתי וורדפס רבים מכירים את המערכת ברמה הבסיסית אך תידרשו למצא אנשי מקצוע המתמחים בווקומרס מכיוון שאתרים אלו מורכבים יותר.
 • באתרים גדולים ( אלפי מוצרים או וואריציות) תתכן איטיות של המערכת ואיטיות בעליה של דפי האתר, דבר זה יכול לפגוע באחוזי ההמרה ובחווית הגלישה של הלקוח
 • באתרים מרובי שפות (יותר מ2 ) תתכן מורכבות ואיטיות של המערכת

(ישנן גם מערכות בניית מכירה מומלצות אחרות אם הכיוון הוא בנייה עצמית של אתר מכירה או בניית אתר גדול לעסק משמעותי).

יכולות ואפשרויות לקידום אתרי ווקומרס בגוגל

מכיוון שההוצאה המרכזית  לאחר בניית האתר היא פרסום ושיווק וקידום, שיקול מרכזי הוא היכולת לעבוד עם המערכת ובעיקר לקדם את האתר בגוגל ללא בעיות.  לאתרי ווקומרס תוספי קידום קיימים שניתן להוסיף לחנות ומאפשרים שליטה בכל מאפייני הקידום הדרושים.

בניגוד מערכות אתרי סחר אחרות (שחלקן בעיתיות במיוחד לקידום בגוגל), ווקומרס מאפשרת קידום ושליטה מלאה במאפייני הקידום באתר בצורה נוחה ואפקטיבית ואתרים אלו נחשבים האתרים הנוחים והטובים ביותר לקידום.

תמיכה במערכות פרסום מתקדמות באתרי סחר מסוג WOOCOMMERCE

המערכת תומכת בכל אפשרויות הפרסום המתקדמות ביותר לחנויות אונליין:

 • תמיכה מלאה ב Google Shopping !
 • תמיכה מלאה ברימרקטינג דינמי
 • תמיכה מלאה ויצירת קטלוגים ופיד מוצרים לגוגל מרצ'נט סנטר ולקטלוגים בפייסבוק ובאינסטגרם
 • תמיכה מלאה בהטמעת פיקסלים מתקדמים לביצוע רימרקטינג מבוסס דאטה

מדידה ואנליטיקס לאתרי סחר מבוססי Woocommerce 

 • תמיכה מלאה במדידה מתקדמת של Google Analytics לאתרי סחר.
 • תמיכה מלאה בגרסא המתקדמת Enhanced Ecommerce
 • תמיכה ב Google Tag Manager
 • שימוש במפות חום וכלים למדידת והקלטת גולשים
 • תמיכה בכל הפיקסלים הדרושים למדידת האתר

בניית אתר ווקומרס לבד – האם זו מערכת לבנייה עצמית:

למשתמש הממוצע יהיה קשה מאוד לבנות אתר מכירה בווקומרס ללא עבודה מול איש פיתוח המתמחה במערכת ולמרות שזה אפשרי, יש צורך בלימוד, הכרות והתנסות ואנחנו לא ממליצים לבנות אתר מכירה לבד, אלא אם אתם מאוד טכנולוגיים, יודעים קוד ברמה בסיסית וכבר התנסתם בעבר בבניית אתר תדמית מבוסס וורדפרס.

סביר מאוד שהאתר הבנוי בבנייה עצמית יהיה מוגבל או יתפקד בצורה לקויה או ידרוש מתישהו בנייה מחדש כך שאם אתם עסק קטנטן בתחילת הדרך תוכלו להתנסות וללמוד אך אם יש לכם עסק קיים ואתם רוצים למכור ללא סיכונים ותקלות בדרך ההמלצה היא לפנות לבעל מקצוע שיבנה לכם חנות מקצועית, מהירה, וחשוב לא פחות גם יהיה שם כשתהיה חייבים מתכנת בעתיד לצורכי שידרוגי גרסאות ועידכונים שידרשו בהמשך.

( קראו על מערכות לבנייה עצמית של אתר מכירות  )

האם WOOCOMMERCE   היא פלטפורמת בניית אתר סחר חינמית?

המערכת היא פתוחה וחינמית לשימוש אך תצטרכו לשלם לאחסון ותפעול החנות הווירטואלית שלכם גם אם מדובר בחנות ווקומרס, כמו כן – תצטרכו להיעזר בשירותיו של מתכנת כך שחשוב מאוד לקחת זאת בחשבון לפני שנכנסים לתהליך בניית אתר המכירה.הקמת אתר ווקומרס - סקירת מערכת מלאה

בניית אתר ווקומרס – וורדפרס – האם זו  המערכת המתאימה לבניית אתר המכירה שלכם?

בניית אתר במערכת ווקומרס מתאימה לחנויות קטנות ועסקים קטנים ובינוניים המעוניינים לבסס עסק משמעותי אונליין, המערכת שלמה ותומכת בכל צורך קיים לאתר סחר כך שלא תתקלו בבעיות ומגבלות שיעכבו את גדילת העסק בהמשך או יחייבו מעבר לאתר בפלטפורמה אחרת בהמשך.

נוחות השימוש, אינסוף התוספים וההתאמה לקידום מאפשרים ניהול חנות בנוחות וללא תקלות ולכן גם אנחנו בוחרים במערכת זו לבניית אתרי מכירה לרב הלקוחות שלנו. ווקומרס היא אחת המערכות המומלצות מנסיוננו לבניית אתרי מכירה קטנים או בינוניים ( מאות מוצרים ולא אלפי מוצרים)  וכאשר יש צורך בתמיכה בכמות גדולה מאוד של מוצרים, תמיכה במספר שפות רב, הוספת חיבור למערכות ניהול מלאי או תמיכה בכמות גדולה של סוגים שונים של מוצרים או קסטומיזציה מיוחדת נעדיף לבנות אתרים במג'נטו, כך שחווית הגולש תהיה טובה ומהירה, כדי שהמוצרים יטענו ונוכל לנהל מלאים גדולים ללא בעיה ולחבר כל מערכת צד שלישי אל החנות.

במקרים בהם החנות היא לבעל עסק קטנטן ופונה רק לחול נעדיף לבנות אתרי Shopify או Woocommerce.

 

זמן ועלויות להקמת אתר ווקומרס?

הקמת חנות היא לרב מעבר לבנייה, התהליך מתחיל בהבנת צרכי בעל העסק, אפיון בסיסי של החנות ועיצוב החנות. לאחר מכן מתחילה בניית האתר, הצגה ללקוח וכמה סבבי תיקונים ולסיום הדרכה לשימוש בחנות.

 • לרב מדובר על תהליך של כ 4 -3 שבועות עד להשלמת הבנייה ומעבר לשלב השיווק.

עלויות לבניית אתר מכירה משתנות בין אתר לאתר בהתאם לדרישות הלקוח, מדובר בסדרי הגודל הן כ 10-12 אלף ש"ח לאתר מעוצב ומקצועי, ויכולות לעלות אם יש צורך בפיצרים מורכבים במיוחד או דרישות מיוחדות אחרות. סביר מאוד שבפניה למתכנתים שונים תקבלו מחירים גבוהים בהרבה וזה תלוי בכמה גורמים ועל כך בכתבה הבאה 

החלטתם לבנות אתר מכירה? צרו קשר לקבלת הצעת מחיר

כבר בניתם חנות ואתם לא מרוצים מהמתכנת/הספק הנוכחי? אנחנו כאן ונוכל לתחזק ולתפעל את האתר עבורכם.

כמה זה פשוט לעבוד איתנו? 

 • שילחו מידע, כמה שיותר מפורט על הפרויקט שלכם:
 • צריכים אתר חדש? נתקשר ונבין מכם האם מדובר בפרויקט פשוט וזול או מורכב 
 • יש לכם אתר קיים ורוצים תיקון פה ושם: תיקון תקלות קטנות וגדולות, שדרוגים, התקנת פלאגינים, הטמעת פיקסלים לגוגל, פייסבוק, גוגל אנליטיקס וכו - נשלח לכם הצעת מחיר פשוטה ישירות למייל וזמן לביצוע
 • מעוניינים בהקמת קמפיין גוגל שופינג בעלות חד פעמית?, כתבו לנו
 • העבודה יכולה להיות על בסיס שעתי או בתמחור קבוע פר פרויקט 
 • למידע נוסף צרו איתנו קשר, נשמח להכיר  
 • אנחנו גם זמינים בטלפון אך תמיד נעדיף לקבל פרטים על הפרויקט, לינק לאתר וכו כדי ליעל את התהליך ולייצר עבורכם הצעת מחיר זולה ומהירה

 

האתר הבא שלכם מחכה לכם, צרו קשר

 

  מהי המערכת המתאימה לבניית אתר המכירה שלכם?

  עדיין לא בטוחים מהי המערכת המתאימה לבניית אתר המכירה שלכם?

  בקרו בבלוג האיקומרס שלנו ולימדו על ההבדלים בין מערכות בניית אתרי המכירה השונות