פלטפורמות בניית אתרי המכירה הנפוצות ביותר

פלטפורמות בניית אתרי המכירה הנפוצות ביותר

כאשר אתם ניגשים לבחור את הפלטפורמה עליה תבנו את האתר המסחרי שלכם כדאי לבחון האם פלטפורמת בניית אתרי המסחר שבחרתם נפוצה מספיק בשוק והאם אכן החברה שעומדת מאחוריה תשרוד ותספק תמיכה למוצר גם בעוד שנתיים שלוש. ישנן חברות אינטרנט רבות בשלבי חיים שונים ברשת: מחברות סטארט אפ חדשות עם מוצר שבקושי מתפקד ועד חברות וותיקות עם מוצרים מפותחים, עמידים ובעלי תמיכה איכותית ויציבה במאות פ'יצרים ותוספים.
הכלל הבסיסי הוא שככל שלפלטפורמה בניית אתרים יש יותר משתמשים כך גם גדלה כמות הפ'יצרים שכבר נבנו לתוך המערכת או כמות הפיצרים ומערכות חיצוניות שמתחברים אליה בצורה קלה, לדוגמא תוספים שמאפשרים אינטגרציה של גוגל אנליטיקס לאתר או תוספים לעזרה בקידום האתר או אלפי תוספים אחרים שאתם עדיין לא יודעים שתצטרכו.
בפלטפורמה וותיקה ונפוצה כבר טופלו רוב הבאגים והתקלות וכבר נבנו תוספים שיעשו לכם את החיים הרבה יותר קלים בהמשך הדרך ולכן ברוב המקרים עדיף לכם לבסס את החנות שלכם על חברות מבוססות, עם פלטפורמת בניית אתרי מסחר נפוצה ויציבה.
גם אם אתם מומחים בתחום ויכולים לזהות חברה חדשה עם מוצר חדשני ומוצלח במיוחד עדיין שווה לחשוב כמה שניות האם החברה תתמוך בי ובאתר המושקע שלי גם בעוד כמה שנים.

פלטפורמות בניית אתרי המסחר הנפוצות ביותר – 2019:

לפי ניתוח נתונים  אתר המידע הכל כך שימושי builtwith אלו הן פלטפורמות האתרים הנפוצות ביותר, נבדק למיליון האתרים המובילים בעולם:
פלטפורמות בניית אתרי המכירה הנפוצות ביותר

מהי המערכת המתאימה לבניית אתר המכירה שלכם?

עדיין לא בטוחים מהי המערכת המתאימה לבניית אתר המכירה שלכם?

בקרו בבלוג האיקומרס שלנו ולימדו על ההבדלים בין מערכות בניית אתרי המכירה השונות