פרסום אתרי איקומרס בפינטרסט ואינסטגרם

פרסום באינסטגרם או פינטרסט לאיקומרס, תלוי מה אתם מוכרים?

בעלי חנויות אונליין רבים (בעיקר וותיקים ) ביססו את העסק על תנועה אורגנית מגוגל ועל פרסום בגוגל, ולאחר מכן הוסיפו את פייסבוק וערוצים נוספים כערוצים תומכים כדי לא להישאר מאחור, ונראה שהשינוים בגילאי הקונים כבר הופכים את אינסטגרם לערוץ הכרחי נוסף בתכנית השיווק והפרסום של אתרי מכירות רבים, שיצטרפו לכל מעצבי דעת הקהל הצעירים יותר שכבר מציגים נוכחות מרשימה באינסטגרם,

כשהיום כבר לא נדיר לראות אתרי מכירה שנשענים בעיקר על אינסטגרם כערוץ השיווקי המרכזי ומייצרים ממנו את רוב המכירות, אתרים כאלו יוכלו לייצר אפילו יותר מכירות בעזרת השינויים הצפויים, ולקחת ביס גדול נוסף  אם הגולשים ימצאו את אינסטגרם כנוחה יותר לביצוע הקניות שלהם במובייל.

אינסטגרם בוחנת הוספת כפתורי קנייה ישירה מתמונות מוצרים, האם הגיע הזמן לפרסם באינסטגרם?
התמונה מתוך ההודעה הרשמית: http://blog.instagram.com/post/151983992047/161018-stories-explore

מהו השינוי הקטן/גדול באינסטגרם:   

הוספת אפשרות קנייה ישירה תייצר קנייה קלה ומהירה יותר לקהל משתמשי אינסטגרם ותדחוף את עולם האיקומרס להעלות יותר ויותר מוצרים למכירה באפליקציה כדי ליהנות מתנועה אורגנית ומכירות נוספות ובעצם תהפוך את אינסטגראם לחנות ענקית עם מליוני מוצרים לקנייה מהירה.

כך שאם אתם עדיין לא שם זו קריאת ההשכמה וכדאי להתחיל לפתח את אינסטגרם כערוץ שיווקי משמעותי שימשוך יותר לקוחות וכדי לא לאבד לקוחות פוטנציאלים שכבר נמצאים שם וינצלו את אפשרויות הקנייה בחנויות אחרות

פרסום וקידום אתרי סחר ומוצרים בפינטרסט

פינטרסט הוא ערוץ נוסף שכדאי לשקול ליצירת תנועה מאוד רלוונטית לאתר שלכם או כדי לייצר נגיעה ראשונה עם הקהל הפוטנציאלי. גולשים מתחילים (בעיקר בארה"ב) את החיפוש שלהם אחרי מוצרים מעניינים בגלישה בפינטרסט ובאינסטגרם ואיסוף מוצרים לרשימות השוואה מהן גם יקנו בהמשך. כך שכדאי מאוד להיות פעילים בשתי האפליקציות הללו ולהכיר את מאפייני התנועה הקצת שונים בכל אחרת מהן.

סט אפ לפינטרסט הוא משמעותי וכדאי להשקיע במבנה חשבון נכון שייצר תנועה אורגנית רלוונטית לאתר שלכם ושיתמוך בפרסום אפקטיבי בהמשך לקהלים מאוד ממוקדים.

אפשרויות פרסום בפינטרסט:

  •   פרסום מבוסס חיפושים (בדומה לפרסום ברשת החיפוש של גוגל)
  •   פרסום מבוסס תוכן ( בדומה לפרסום דיספליי של גוגל )
  •  פרסום להחזרת גולשים בפינטרסט ( רימרקטינג )

לשלושת אפשרויות הפרסום הבסיסיות הללו מצטרפות תתי אפשרויות רבות מבוססות קהלים, מילות מפתח מדויקות או רחבו וכו וסט אפ מוצלח הוא הבסיס לקמפיין יעיל בהמשך.

להתחלת פרסום באינסטגרם ובפינטרסט ובערוצים אפקטיביים נוספים לאתרי סחר אתם מוזמנים ליצור קשר