מודעות רימרקטינג ברשת החיפוש של גוגל – אסטרטגיות פרסום מתקדמות לאתרי מכירה

רימרקטינג ברשת החיפוש של גוגל

רימרקטינג למודעות חיפוש – אסטרטגיות פרסום מתקדמות לאתרי מכירה : REMARKETING LIST FOR SEARCH ADS

מתוך רשימת הכלים המתקדמים מאוד לשיפור המכירות באתרי מכירה – הכלי הראשון בו ישתמשו מקצועני פרסום הוא רימרקטינג ברשת החיפוש של גוגל: רב הסיכויים שלא ידעתם אך חלק מהמודעות בהם אתם נתקלים בחיפוש בגוגל הן מודעות שמוצגות לכם אישית, לא רק על בסיס מילות החיפוש בהן השתמשתם אלא גם על בסיס ביקורי עבר שלכם באתרים מסוימים -מודעות אלו הן מודעות רימרקטינג ברשת החיפוש של גוגל ( RLSA )

רימרקטינג בחיפוש הוא כלי אפקטיבי מאוד להחזרת גולשים שביקרו באתר שלכם בעבר והפעם בעזרת הצגת מודעות טקסט ברשת החיפוש של גוגל (מודעות במנוע החיפוש) מודעות אלו יוצגו רק בזמן שהגולש מחפש בגוגל ורק אם ביקר באתר שלכם בעבר.

דוגמא קצרה: גולשת ביקרה באתר המכירה שלכם בו אתם מוכרים בגדי ים.

 

למחרת אותה גולשת מתקדמת בתהליך הרכישה שלה ומחפשת בגוגל את המונח  "ביקיני משולשים אדום" – אותה הגולשת תיתקל במודעה שלכם בחיפוש. ( בהנחה שהקמפיין שלכם הוגדר נכון והוספתם את המילה "ביקיני" כביטוי חיפוש בקמפיין ) 

מכיוון שגולשת זו כבר מכירה את האתר שלכם מביקורה הראשון, הסבירות שתקנה עולה משמעותית.

האם רימרקטינג בחיפוש משתלם ? הרי משלמים על גולשים שכבר נחשפו להצעה השיווקית שלכם באתר וכבר שילמתם על הביקור שלהם באתר. אולי עדיף להתמקד באלה שלא הגיעו לאתר?

התשובה החד משמעית: זה משתלם. כאשר מבצעים זאת נכון.

נתחיל בכך שלא על כל הגולשים כבר שילמנו בעבר וחלקם הגיעו מתנועה אורגנית, סושיאל או כל תנועת הפניות לאתר, ונמשיך בכך שלגולשים מחפשים אלו יש ערך הרבה יותר גבוה מכיוון שניתן למצוא אותם במקום אחר בתהליך הרכישה או באמצעו  או לקראת סופו וזאת בנוסף להיכרות המוקדמת עם האתר שלכם.

שימוש נכון ברימרקטינג בחיפוש יכול לייצר לכם בוסט משמעותי של מכירות בשימוש נכון:

אסטרטגיות מומלצות לרימרקטינג ברשת החיפוש:

  1. הצגת מודעות (בחיפוש ) רק לגולשים שקרובים יותר לסיום תהליך הרכישה ( ביקרו בדף העגלה או התשלום, ביקרו כמה פעמים באתר וכו)
  2. הצגת מודעות לביטוי חיפוש ראשיים שבדרך כלל יקרים מידי לפרסום לקהל רגיל
  3. הצגת מודעות בשעות או בימים בהם הגולשים קונים באחוזי המרה גבוהים יותר
  4. הצגת מודעות רק במילות חיפוש ממוקדות יותר שמצביעות על התקדמות בתהליך הרכישה ( לונג טייל ) שרלוונטיות לאתר המכירה שלכם לדוגמא: ביטוי החיפוש "ביקיני אדום עם שרוכים" -(רק  אם יש לכם את המוצר הספציפי באתר שלכם)
  5. הצגת הצעה שיווקית שונה  (מבצע או מודל תמחור שונה, משלוח חינם .. )
  6. הצגת מודעות דינמיות בחיפוש שיציגו את שם המוצר הרלוונטי בכותרת המודעה עצמה בהתאם לביטוי החיפוש
  7. הצגת מוצר ספציפי שנמכר היטב באתר לקהל רלוונטי

כמו בסוגי רימרקטינג אחרים גם ברימרקטינג ברשת החיפוש של גוגל המידע חשוב וככל שיש לכם יותר ממנו תוכלו לייצר קמפייני רימרקטינג חכמים יותר ואפקטיביים יותר, ישנה אפשרות להתחיל עם ביטויי חיפוש רחבים ולהמשיך לביטויי חיפוש ארוכים וממוקדים מאוד לאחר מציאת הביטויים שמייצרים מכירות זולות יותר באתר שלכם.

מעוניינים בהקמת קמפיין רימרקטינג או רימרקטינג ברשת החיפוש ? צרו קשר

אנו מבצעים הקמה וניהול של קמפייני רימרקטינג מתקדמים ומבוססי דאטה בגוגל ובפייסבוק כולל הטמעת יכולות מדידה אפקטיבית  בכל סוגי  אתרי המכירה

ניתוח נתוני האתר ואסטרטגיית הרימרקטינג המתאימה לעסק שלכם מבוססת על מידע, אם עדיין איך לכם את המידע על נתוני המכירות בגוגל אנליטיקס? צרו קשר להטמעת נתוני אנליטיקס מתקדמים באתר המכירה שלכם

פרסום אתר מכירה : פרסום מתקדם בגוגל -מודעות רימרקטינג בחיפוש ומודעות שופינג

פרסום אתר מכירה : פרסומות רימרקטינג למתקדמים